Máte v Karviné pozemek, na němž stojí nehezky vypadající, zároveň také trouchnivějící nemovitost? Chcete si na pozemku postavit krásnou vilu, ale zatím to nelze, jelikož stará barabizna hyzdí trávník, na němž nový dům má být postaven? I starou barabiznu lze srovnat se zemí, pokud budete držet v ruce demoliční výměr, který schvaluje a potvrzuje zbourat danou nemovitost. Jestliže budete držet demoliční výměr v rukou, pak nastoupí firma Stavby – demolice a bourání s.r.o., která se postará nejen o demolici v Karviné, ale také o demolici budov v dalších městech, jako je třeba Frýdek-Místek nebo Opava či Ostrava.

Na demolici lidé kývnou z mnoha důvodů

O demoliční práce sice není poptávka denně, ale jednou za čas se firma zaměřující se na bourací práce přece jen zavolá na pomoc. Důvodů, proč lidé bourají nemovitosti, je mnoho, jedním z důvodů je již zmíněné postavení nové vily na stejném pozemku, na němž se nachází trouchnivějící barabizna. To je však opravdu jen jeden důvod z mnoha.

Někteří lidé chtějí zbourat nemovitost na pozemku proto, že se rozpadá před očima nebo že se stává kvůli svému stavu doslova nebezpečnou. Jiní zase chtějí zbourat dům na pozemku z toho důvodu, že se nevyplatí ho zrekonstruovat. Má totiž nekvalitní základy nebo špatné rozvody elektřiny a plynu, což dělá z rekonstrukce zcela zbytečnou a nákladnou činnost.

Demolice Karviná

Když se rozhodnete pro demolici

Pokud se rozhodnete pro demoliční práce, budete muset získat demoliční výměr, jak již bylo zmíněno. Ten povoluje legální odstranění stavby, navíc je potřebný k výmazu objektu z katastru nemovitostí. Kromě demoličního výměru je nutné mít projekt k demolici, pokud tedy plánujete celkově odstranit danou stavbu. V případě, že neexistuje původní dokumentace k nemovitosti, je nutné projekt k demolici zpracovat. Zpracování projektu začíná na osmi tisících korunách.

Vyřizujeme dotaci na výstavbu rodinného domu po demolici – nejen v Karviné, ale celé ČR.